Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Inviteles telefonvonal bekötés...

Inviteles telefonvonal bekötéssel kapcsolatban másnak is negatív a véleménye a társaságról?

Figyelt kérdés
Egy hónapja várjuk a telefonvonal+kábeltévé bekötését és egyszerűen vicc amit művelnek!
2009. okt. 6. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyan nem bekötés a legfrissebb tapasztalat: munkatérsamnak elromlott a modem. Délután 2 körül telefonáltunk, hogy baj van. 5-kor már ki volt cserélve a kütyü. 27-es körzet.
2009. okt. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress meg, lehet tudok segíteni. Invitelnél nincs 30 napos bekötési várakozás még kis falun sem. Egy hét alatt le szokták zongorázni... Itt szerintem más gebac van.
2009. okt. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a T-home-al van szerződésünk, és a férfi aki kijött, mondta hogy vannak akik heteket kell, hogy várjanak valami probléma miatt. Szóval lehet, hogy ott is ez van, de én a helyedben telefonálnék, vagy bemennék egy Invitel irodába.
2009. okt. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most beszéltem megint velük, név szerint egy Balogh Brigitta nevű hölggyel. Olyan szinten volt lekezelő és arrogáns, hogy majdnem elküldtem melegebb éghajlatra! Hiába mondtam neki, hogy rosszul adminisztráltak mert személyesen kötöttük a szerződést nem pedig postai úton. Nálapostai úton van a rendszerben (holott már ezerszer azt mondták ez a hiba javítva lett) és kész. Állítólag talán a jövő héten.... Már azon gondolkodom, hogy ha másfél hónapot kell várni náluk egy telefon bekötésre akkor inkább egyék meg a vonalukat!
2009. okt. 7. 11:44
 5/6 A kérdező kommentje:
Arról nem beszélve, hogy már vagy ezerszer telefonáltam mobilról ugye.... ki fizeti ki? Ha bemegyek reklamálni az irodájukba a benzint ki fizeti ki? Nem ők vannak az ügyfelekért???????????????????????????????????
2009. okt. 7. 11:45
 6/6 A kérdező kommentje:
Na tegnap bekötötték az inviteles Tv-t, telefont... a tv nem működik, mert állandóan lefagy, újraindul a dekóder, az internet résznél nincs wireless jel, a telefont meg elfelejtette a szerelő bekötni.... Milyen társaság ez??????
2009. okt. 12. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!