Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kell-e új kábelt bekötni, ha...

Kell-e új kábelt bekötni, ha T-Homeról DIGI-re váltok?

Figyelt kérdés
Eddig T-Homenál volt analóg kábeltv, telefon és ADSL-net előfizetésünk, most váltanánk DIGI digitális tévére, voipfonra és kábelnetre - kell bekötni valami új kábelt, s ha igen, ez hogy történik?

2013. jún. 4. 04:37
 1/8 Emberek ***** válasza:
kérdezd meg mindkét szolgáltatót ezügyben
2013. jún. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hívja ügyfélszolgálatunkat!

Ügyfélszolgálat: 1272

2013. jún. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell. Ugyanazon a kábelen fogod kapni ezt is mint a t-home szolgáltatásokat.
2013. jún. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem eddig T home volt, koax kábelen jött. Váltottam digire. optikai szálat hoztak be, tehát új kábelezés kellett!
2013. jún. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
didi szar nem ajánlom!
2013. jún. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Nem kell. Ugyanazon a kábelen fogod kapni ezt is mint a t-home szolgáltatásokat"


Nekünk UTP-n jön a Digi net.

2013. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 oldpapa ***** válasza:
Nálunk új kábelt húztak. Egyébként szerintem jobb a T-Home.
2013. jún. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Diginél 4700 a teljes hármas csomag, T-nél pontosan dupla ennyi - tőlem ezért az árért akár lehet "rosszabb" is, bár nem tudom mit értetek ez alatt, nálunk falun nem volt soha gond a T-vel sem, nem hiszem, hogy pont DIGI-n lógnának éjjel-nappal a nyugdíjasok. A gond igazából az, hogy ha új kábelt kell húzni, mert nem utcafronton van a ház, aki meg mellettünk lakott idős bácsi sajnos pár éve elhunyt és nem tudom, hogy kell-e ilyenkor valami papír vagy meghatalmazás, ha ott szerelni akarnak, mert a rokonok még mindig a hagyatékon pereskednek. Ráadásul a T bekötésével voltak gondok anno, aminek egyik oka biztos az inkompetens szerelő volt, de a kábel is elég rossz helyen jön be, gyakorlatilag pont a ház másik végében használjuk és nem tudom hogy hol és miképp kéne ráköttetni a ház hálózatára :s
2013. jún. 5. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!