Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az Amilo Pro V2035 laptopomra...

Kovacs Attila 32 kérdése:

Az Amilo Pro V2035 laptopomra milyen linux operacios rendszert tudok feltelepiteni gond nelkul?

Figyelt kérdés
A proci az 1,60GH, Ram 440MB HDD memoria 57GB. U. I. Nagyon amator vagyok, de az Xp-et gond nelkul fel telepitetem, probaltam Ubuntu melle feltelepiteni, de a wifi nem mukodott es a kepernyo miutan masodjara visszakapcsoltam telepites utan piros es fekete savos lett. Mi a teendo?
2013. jún. 4. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Na ezt próbáld meg légyszives normálisan megfogalmazni, mert ez nagyon nem világos! Most az XP-t úgy raktad fel, hogy már fent volt az Ubuntu, vagy a már fent lévő XP mellé akartad feltenni az Ubit ?? Ez a gép elég gyenge, így én valami kissebb igényű Linux disztrót tennék rá magában, (az ujjabb Ubuntuknak is kell már legalább 1gb ram) az XP-t peddig törölném. És még valami, ha ragaszkodsz az XP hez is mindenképp azt kell előszőr feltelepíteni, és csak utána a Linuxot!
2013. jún. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!