Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Cree ledes kínai lámpák közül...

Cree ledes kínai lámpák közül melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Erdei kerékpározáshoz használnám, max 4ezret szánok rá

A bajom a hihetletlen információkavalkáddal (vagy épp hiánnyal) van.

1. valahol 1200 lument írnak, valahol pedig csak 120-at egy ugyanolyan lámpára.

5. nem ritka a 200, máshol 2000 W akkor melyik a tényleges adat? ezek mennyire valós adatok? Találtam 1800 lumenes zoomolható lámpát 5000W teljesítménnyel az úgy reálisnak tűnik ismerősöm 1200 lm/3000W -os lámpájához hasonló lámpájához



2013. jún. 6. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már reális az 5kW meg a 3kW-os lámpa? Még a 200W is enyhén túlzás szerintem. Ezt csak ráírják, mert sokan watt alapján veszik még a lámpát is. 1800 lumen nem rossz, sőt, nekem 1200lumenes van rászerkesztve a biciklimre, olyan fénye van mint az 50W-s fényszóró izzónak. Egy darab 5W-s power led van benne (3,7V 1200mA) Gyárilag egy lítium cella volt benne, 2500mAh-s, azzal közel két óráig bírta, csináltam hozzá átalakítót, így tid 6V-ről is üzemelni. De a lényeg az, hogy 5W körül lesz mind a kettő, csak az 1200 lumenes nincs teljesen kihasználva (4.4W).
2013. jún. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha van egy lámpád lítium-ion akkuval és CREE XM-L T6-os vagy U2-es led benne és az tisztességesen meg van hajtva és rendesen kap hűtést, akkor elvárható tőle 10Watt felvett teljesítmény mellett 900 lumen hideg fehér fény.


Szerintem nézz körül a forum.bikemag.hu lapon és keresd meg a következő címet: [link]


Itt lapozz vissza vagy 6-8-12 lapot és megtalálod milyen lámpát érdemes venned. A legolcsóbb nagyon jó fényű 6-7ezerbe kerül, de ez az alsó érték. Vannak ott drágábbak is. Egyébként a DX.com -on szoktak ilyent árulni.

2013. jún. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
jók azok és töltős aksis
2021. jan. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!