Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja egy nyomdának...

Mi lehet a baja egy nyomdának ha minden szint kinyomtat de a fekete szint nem?

Figyelt kérdés
Pár éve van egy multifunkciós készülékem (HP Photosmart Plus B209) amit még ma is használok (elég sokat). Eddig semmi baja sem volt de pár hete elkezdett rosszalkodni. Egyszerűen nem nyomtatja ki a fekete szint. Bármit nyomtatok vele, tisztíttatom a nyomdafejeket de a fekete szint nem nyomtatja, szineset igen. Mi lehet a baja? Mindig eredeti patronokat használok.
2013. jún. 9. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi van a nyomdával? Nem nyomtatót akartál írni? A kettőnek semmi köze egymáshoz.

Van fekete tinta benne?


[link]

2013. jún. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Állítsd át a beállításokban "Csak fekete tinta" használatra. Ha nem nyomtat akkor vidd vissza a fekete patront a blokkal együtt a vásárlás helyére.
2013. jún. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A címben félreírtam. Nem a "nyomdával" hanem a "nyomtatóval" van baj. Fekete tinta perszehogy van benne, éppen szombaton vettem bele egy újat. A régivel még nyomtatott (de már azzal sem jól) aztán az újat amikor beletettem már nem nyomtatott. Visszatettem a régit egy próbára de már azzal sem működik.
2013. jún. 10. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!