Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám visszaállítani...

Hogyan tudnám visszaállítani a számítógépemet?

Figyelt kérdés
A gépemen elállítottam valamit és furán kapcsol be.Két felhasználó van a gépen és csak az egyikbe lehet belépni,meg amúgy is vissza kéne állítani.Valamit én állítottam el a windowson..Bocs ha értelmetlen, de még én se tudom mit csináltam.A lényeg hogy hülyén kapcsol be a számítógépem, segítsen valaki kérlek!

2013. jún. 10. 19:36
 1/8 anonim válasza:
Töröld ki a system32-es mappát
2013. jún. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

hmm.. az a felhasználó, amibe be tudsz lépni,az rendszergazda fiók, vagy sem, és amibe nem tudsz, az milyen?


Nos.. csinálhatod azt ,hogy amelyikbe be tudsz lépni akk belépsz a c:/documents and settings mappában rámész a másik felhasználóra amibe ne mtudsz belépni és kimásolod a cuccokat onnan az asztalra vagy ilyesmi, ha ez megvan törlöd azt a felhaszánlót és csinálsz őjat.

Ha nem tudod kimásolni a cuccokat onnan ami neked onnan kell, , az szívás.. de a legjobb megoldás ha a nem eléhető felhsználót törlöd és csináslz újat.

2013. jún. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ablakon dobd ki a gépet
2013. jún. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
ki ne töröld a system 32-es mappát, ne legyél h*lye, akkor az egész gépet újra kell rakjad, ha ninsc másik géped, ami segítsgégével ki bírod menteni az adatokat.
2013. jún. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem rendszergazda hanem egy normál fiók.
2013. jún. 10. 20:13
 6/8 anonim válasza:
nos.. akkor elvileg meg tudod csinálni amit írtam.
2013. jún. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
valami NetWork-öt kell törölni..tudjátok esetleg h miaz és hogy törölhetem?
2013. jún. 10. 22:06
 8/8 A kérdező kommentje:
NetWare xDDDDD valami NetWare-t kell törlni
2013. jún. 10. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!