Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy villanyborotvám de...

Van egy villanyborotvám de nagyon gagyi. Minden villanyborotva ilyen? Ti is jobban szeretitek a hagyományos borotvát?

Figyelt kérdés
nem tudom ti h vagytok vele de nekem nagyon nem jön be a villanyborotva alig akarja levinni a szőrt az arcomról ha még kicsi a szőr azt leviszi de azt is csak nagy nehezen aztán két nap mulva már megint borotválkoznom kell de akkor is csak szenvedek vele ja és minden borotválkozás után 21 orát kell tölteni. na most én ezt ajándékba kaptam ugyhogy nem tom h mennyibe kerülhetett de ha vennék egy drágábbat az jobb lenne? vagy minden villanyborotva ennyire car? nektek mi a véleményetek? én szerintem maradok a hagyomnyos borotváknál. 21F

2013. jún. 11. 09:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
izlések és pofonok........
2013. jún. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Nekem Philips villanyborotvám van, sok évig villanyborotvával borotválkoztam, most kb. 2 hónapja váltottam át a hagyományosra, de szerintem gyorsabb a borotválkozás a hagyományossal, mint a villanyborotvával.


Egyszer kaptam ajándékba Braun villanyborotvát, de az nagyon gagyi volt, semmit nem szedett le.


Milyen márkájú?

2013. jún. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem egy komolyabb Remington van, kb. 15 ezer volt, az nagyon jól működik, jobban visz mint a sima beretva.
2013. jún. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
dobozára ez van irva: dyras RCSH-912
2013. jún. 11. 10:19
 5/15 A kérdező kommentje:
de nagyon car senkinek nem kivánom h ilyet vegyen.
2013. jún. 11. 10:20
 6/15 A kérdező kommentje:
2013. jún. 11. 10:22
 7/15 A kérdező kommentje:
na belinkeltem pont ilyen van nekem is na ilyet soha ne vegyetek!!!!!!
2013. jún. 11. 10:23
 8/15 anonim válasza:
a körkéses villanyborotva nekem jobban bevált.
2013. jún. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
2. és 8. hozzászóló vagyok! Akkor lehet érdemes a hagyományosnál maradnod. 22F
2013. jún. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
hát ja szerintem is bár azt nem tudom h minden villanyborotva ennyire gagyi vagy csak ez?
2013. jún. 11. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!