Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az Elektro outlet áruházaknak...

Holba László kérdése:

Az Elektro outlet áruházaknak van-e valamilyen felügyeleti szerve, akihez fordulhatok vásárlóként?

Figyelt kérdés
Bő másfél hónapja visszaküldtem 1 hibás monitort és még mindig nem kaptam vissza az árát. Fordulhatok ezzel valakihez?

2013. jún. 13. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogyasztóvédelem. De nem lenne egyszerűbb őket megkérdezni, hogy akkor most mivan?
2013. jún. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

dehogynem, persze hogy őket is kérdeztem

legutóbb 6 héttel, ill most 7 héttel a visszaszállítás után

de már a telefont se veszik fel és az emilre se válaszolnak 2 napja...

2013. jún. 14. 16:13
 3/5 A kérdező kommentje:

...helyesbítek, most felvették

és a válasz az 1 héttel ezelőtti: "szólok a pénzügyesnek"...

2013. jún. 14. 16:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor próbálj meg személyesen tárgyalni velük, vagy kicsit erélyesebben megmondani nekik, hogy mostmár valamit ideje lenne nekik is lépni, különben a fogyasztóvédelemhez fordulsz. Amúgy pont a hasonló vitákra van a D.A.S jogvédelem. Ettől a szervezettől nagyon f*snak, mert akár a gatyájukat is leperelhetik. Amióta D.A.S-os matrica van az autómon, még a rendőrök is normálisabbak. Nekem már nagyon sokat segítettek.:)
2013. jún. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

oké, rendeződött

(másfél hónap után visszautalták...)

2013. jún. 19. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!