Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol tudnék 20 Amperes kb.30x5m...

Hol tudnék 20 Amperes kb.30x5mm-es üvegbiztosítékot venni?

Figyelt kérdés
Airsoft fegyverembe kiment a bizti, az van ráírva, hogy F20AL 250V. Ez tényleg azt jelenti, hogy 20 amperes? Hol lehet ilyet kapni, mert eddig ha láttam, akkor csaz az Obiban láttam hasonlót, de azok mind kisebbek voltak, mint méretben, mint amperben.

#bolt #elektronika #fegyver #Airsoft #vezeték #amper #biztosíték #üvegcsöves biztosíték #Sig552
2013. jún. 23. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos hogy 5*30? Abból én még csak 500 voltosat láttam.



Ha esetleg 6,3x32mm-es (Általában ez van az airsoft fegyverekben)


[link]



Akkor bármelyik elektronikai szaküzletben kapsz, attól függően hol laksz. Fontos, hogy F-es, azaz gyors kioldású biztit vegyél.

2013. jún. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát én ezt akárhogy is mérem, nekem ez teljesen 30mm hosszú, és nagy jó indulattal 6mm az átmérője.

De gondolom a hossza talán annyira nem is a lényeg, a lényeg szerintem az átmérőn van, hogy a foglalatba beférjen, meg a 20A.

Szerintem a 32mm-es is lehet, hogy belefér a biztosíték tokba.

Majd megnézem ezt a store-t, de mondom obiba max csak 6A-ig voltak ilyen kis biztosítékok.

Köszönöm a válaszod!

2013. jún. 24. 11:25
 3/4 anonim válasza:
AirsoftDepo.hu -n kapható volt egy időben az airsoft fegyverekbe való biztosíték, de most nem elérhető az oldaluk.
2013. jún. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

No megrendeltem a He-Storeban, elmentem, hazajöttem, és szuper jó bele, amúgy ez, amit linkeltél, ez 250V-os és pont belepasszol. Szerintem be is fogok vásárolni belőle.

Köszönöm a segítséget!

2013. jún. 24. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!