Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért áll meg az automata órám?

Miért áll meg az automata órám?

Figyelt kérdés

Van egy SEIKO 5-ös AUTOMATA karórám, alig volt használva, teljesen vadiújnak néz ki, karcmentes is. Igaz már jópár éve lett véve, de használva nem nagyon volt.

Most akartam hordani. Ugyebár áltóhelyében nem megy az óra mert automata. Megrázogattam, elindult. Ment egyetlen percet, és megállt. Többszöri ismétlésre is ugyanezt csinálja.

Mik lehetnek a hiba okai? Leejtve sosem volt és ezeknek bírnia kéne. Lehet, hogy csak olajozni kell? És ha igen, azt mennyiért csinálja meg az órás?



2013. jún. 24. 08:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Van olyan is, amikor csak pár másodpercet megy a rázogatás után.
2013. jún. 24. 08:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy kis rázogatás szerintem kevés neki. Vedd fel, hordd egy napig, és jó lesz. Alapból folyamatos (mindennapi) viselésre lettek kitalálva.
2013. jún. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tegnap próbáltam, sokat hordtam, de semmi...

Ötlet? :(

2013. jún. 24. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!