Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy panasonic TX-P42S20E...

Umsti kérdése:

Van egy panasonic TX-P42S20E tipusú tévém alkalmas-e UPC CI kártya fogadására. Kérdeztem a UPC-t de ez a tipus épp nem szerpelt a listán de azt mondták, hogy attol függetlenül még lehet, hogy müködik vele. Va-e valakinek tapsztalata ez ügyben?

Figyelt kérdés

2013. jún. 25. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem jó hozzá mert nincs benne satelit tuner.
2013. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak DVB-T tuner-je van...

Csak a földfelszíni (mindigtv) adások dekódolására alkalmas Conax 7-es kártya modult ismeri fel.

2013. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Nekem is ilyen TV-m van, nálunk bejön mindenféle box nélkül is a digitális adás rajta, még a HD csatornák is! De ne vedd 100%-ra mert, ha jól tudom ez területfüggő is, hogy hol hogyan sugároznak. Én a XV keületben próbáltam, itt működik is, Veszprémben viszont nem, pedig papíron ugyanaz a digitális szolgáltatás jön kábelen.
2013. szept. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!