Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Knight Rider féle ledsor...

Knight Rider féle ledsor kocsi orrára legális? Ha igen- (ha nem), hogy lehetne megoldani? Muszáj boltból venni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 26. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
2013. jún. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Ha forgalomban kiszúrják a rend őrei,nem csekély pénzbírság

várható. Esetleg rossz napjuk van még elküldhetnek soron

kívüli műszaki vizsgára is.

2013. jún. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

de mi a probléma vele?

eltereli mások figyelmét?

talán ezek az új ledes, meg erős fényű világítások nem?

am úgy gondoltam, hogy rákapcsolnám akkura, és akkor kapcsolna be, ha záródnak az ajtók

2013. jún. 26. 11:21
 4/9 anonim ***** válasza:

" és akkor kapcsolna be, ha záródnak az ajtók"


Ezt hogy kell érteni? Az utastéren belül?


Amit írtam az arra vonatkozik ha kint a kocsi elején van és menet közben működik.

2013. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

egy szóval nem mondtam, hogy menet közben működne.

akkor kezdene el az a kis fénycsík jobbra-balra menni, amikor záródnának az ajtók

2013. jún. 26. 11:41
 6/9 anonim ***** válasza:

"Knight Rider féle ledsor kocsi orrára legális? "


Nekem nem ez jött le a kérdésből.

2013. jún. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem kívülre, hanem a márkajel feletti hűtőrácsba
2013. jún. 26. 12:04
 8/9 bamboochatheone ***** válasza:
Az kívül van. Jobban jársz ha nem próbálkozol ezzel.
2013. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer már vagy 20 éve egy haverom csináltatott velem ilyesmit halogén reflektorokkal, IC-vel, tranyókkal és relékkel, a szélvédőn belülre az ablak tetejére. Alul el volt választva a belső tértől, hogy ne zavarja őt mint vezetőt.

Nem is erre használta (volna), mint írod, hanem amikor valami siethetnékje akar, akkor megvillogtatja, megfuttatja oda-vissza kék szűrő mögött.


Azelőtt hivatalból volt neki hasonló, de ott hagyta a "céget". Végül nem tudta elintézni, hogy fent maradhasson neki, hiába voltak ott haverok. Végül az volt a kompromisszumos megoldás, hogy mivel először fogták meg ezzel így asszem nem kapott büntit és le kellett szerelni. Viszont mondták, ha megint megfogják vele, akkor már nem lesz pardon.


Szóval csak a saját garázsban, udvarban villoghat, esetleg közúti forgalomtól elzárt helyen, kint nem.

2013. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!