Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért beszél az egyik hangszóróm?

Miért beszél az egyik hangszóróm?

Figyelt kérdés
Kikapcsoltam a tévét, és a gépet és utána 5.1-nél az egyik! hangszóróból rendesen lehetett hallani egy angol palinak és nőnek halkan a beszédét. Ha felhangosítom, akkor is csak a zúgás erősödik. Ha meg kihúzom a gépből, akkor abbahagyja. Lehetséges az ilyen?:O (Ja, és ez csak éjfél után történik.)
2013. jún. 26. 19:27
 1/2 anonim válasza:
Ez velem is megtörtént, de csak saját készítésű erőítőnél. A hangszóródhoz tartozó erősítő képes rádióként működni bizonyos feltételek mellett (a benne lévő kondenzátor és egyéb ellenállás párhuzamos kapcsolata rezgőkört eredményezhet), ezért fog be bizonyos frekvenciájú hullámokat. Ez a frekvencia a te esetedben valószínűleg egy külföldi kereskedelmi adó sajátja, és gondolom az azt sugárzó múhold csak esténként áll úgy, h lefed, de ezt már csak én gondolom, nem biztos, h így van.
2013. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha az megnyugtat én is külföldi adót szoktam befogni. Célszerű leföldelni a rendszer fém házát - kösd az áramkör egy negatív pontjához.
2013. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!