Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem működik tableten a...

Miért nem működik tableten a Google Play Áruház?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy nem túl drága tabletet, nem volt rajta Google Play Áruház, ezért rátelepítettem. De mikor megnyitom, azt írja, hogy :A Google Play Áruház sajnos leállt. Mit tegyek ? 1000000x újra telepítettem,de semmi. Ugyan ez van. LÉCCI SEGÍTSETEEEEEK !!! minél hamarabb ha lehet nagyon fontos !!!

2013. jún. 29. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Azon még market van. Használd azt.
2013. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Komplikato ***** válasza:
Mondjuk írhatnál típust, mert ha egy Androidos termék nem üti meg a minimál HW-t amit a Google előír, akkor hivatalosan nem lehet rá se market, se Play. És ilyenkor szoktak főzött romot feltenni és az ahhoz való GAP csomagot. Esetek többségében akkor már jó lesz.
2013. jún. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!