Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van tapasztalatotok a Windows...

Van tapasztalatotok a Windows 8-ról?

Figyelt kérdés

2013. júl. 2. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Van. szerintem pocsék.

oké hogy gyorsabb a boot meg minden ezért kell SSD. és akkor a Win 7 is ugyan olyan gyorsan bootol sőt 2 hónap használat után lemértem a bootidőt és a win-7 nyert.


a Windows 8.1-et is használtam kb 1 napig. én valami nagyobb frissítésre gondoltam de 1-2 apró módosításon kívül semmi nem történt.

nem beszélve hogy a windows 8-nál az intéző hajlamos befagyni. a kikapcsoláskori driver illetve memóriacímzési hibákról nem is beszélve. ez a 8.1-nél ugyan úgy megmaradt. Én maradok a 7-nél

2013. júl. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megerősítem kunrichard véleményét. Egyrészt meg kell szokni az új kezelőfelületet (bár ez a legkevesebb, én egy óra alatt teljesen megszoktam).



Másrészt a gyors boot nem jelent annyi plusz előnyt, hogy a hiányosságokat pótolja. Őszintén, engem nem zavar csak a 1,5 percnél hosszabb boot, szóval a napi rutinomnak tökmindegy, hogy 20mp vagy 1.5p . Főleg, hogy nálam legalábbis a 8.1-nél is megmaradt az intéző fagyás, szóval nagyon kicsit lett csak jobb. Egyelőre nem éri meg váltani rá, de ha kiforrja magát, szerintem akkor sem. Max ha valaki új op. rendszert vesz.

2013. júl. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!