Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vonalak, pixelek, kék halál....

Vonalak, pixelek, kék halál. A videókártya hibája? (kép mellékelve)

Figyelt kérdés

2 napja jelentkezett a probléma, próbáltam elindítani egy játékot, hirtelen lefagyott az egész gép, a monitoron furcsa lilás vonalak jelentek meg, majd puff kék halál.. Azóta amikor be akarom kapcsolni a gépet, már amikor elindul akkor pixeles a kép, és csak csökkentett üzemmódban tudok belépni.

Az az egy dolog kizárható, hogy a monitor hibája, mivel TV monitor és amikor tv-t nézek nincs semmi probléma. Amikor a Catalyst Control Centert el akartam indítani, kijelentette, hogy nincsen driver telepítve, vagy nem működik.

Mi lehet a probléma?


Pár kép:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


A gépem:


Alaplap: Asus P5B-VM

Proci: Intel Core 2 Duo 2.40 GHZ

Videókártya: Sapphire Radeon HD 4670



2013. júl. 4. 20:40
 1/2 anonim válasza:
hát nem értek hozzá nagyon jól, de nekem egyszer régen a monitorom például mikor wowoztam az egész kép fekete lett, nem tudtam mit csináljak, újraindítottam a gépet, és mikor legközelebb megpróbáltam, már belépésnél elég furcsa lett a kép, meg minden. utána meg le kellett cserélnem a monitort, pedig szerelő is megnézte és nem nagyon tudta, mi a hiba
2013. júl. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kártyád haldoklik , valószínűleg reballozni kéne de még annyira nem vészes ez még szóval bőven elég neki egy reflow, olvass utána ezeknek a fogalmaknak, egy pc boltban a reflow 1000ft (nekem múltkor ennyit kértek érte) de nem biztos a siker. a reball meg olyan 5-10 ezer között szokott mennni
2013. júl. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!