Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Olyan számológép kellene...

Olyan számológép kellene matek órára ami tud jól műveleteket elvégezni, számolni és minden ilyen matematikai dolgot le is írja részletesen hogy kapta meg az adott eredményt és lehet bele írni esetleg, hogy a szabályokat el tudjam tárolni?

Figyelt kérdés
Az ára nem számít egyszóval jó legyen és esetleg tudjakvele puskázni. Kérem írjátok meg és segítsetek. Köszönöm. Minden vélemyény érdekel és kérem fajtát és példát is írjatok vagy azt hogy hol lehet beszerezni.jah és gimnazista vagyok.
2009. okt. 18. 11:30
 1/2 anonim válasza:

Szia


Van ilyen én is akartam:-) Viszont nem engedik használni, a tanárok már nagyon ismerik ezt és érettségin, rögtön kirúgnak, ha ilyet találnak nálad!

2009. okt. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Helló! kösz a választ kérlek írdd le a nevét nagyon szükségem van rá és esetleg azt is hogy honnan lehet beszerezni. nagyon köszönöm.
2009. okt. 18. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!