Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Sziasztok a kérdésem az lenne, hogy jövőre ballagok és ha nekiállok gyűjtögetni akkor mit vegyem okostelefont(Nokia Lumia 620) vagy Samsung t22b300 monitor tv? a telefonon(ha azt szavazzátok) meg akkor sem változtatok kedvenc telóm:)) a válaszokat előre is köszi:)

2013. júl. 15. 20:13
 1/5 A kérdező kommentje:
*mit vegyek?
2013. júl. 15. 20:30
 2/5 A kérdező kommentje:
esetleg még lumia 520:)))
2013. júl. 17. 01:18
 3/5 anonim válasza:

Hát ha már telót kérsz, akkor inkább a 620-at :) (de azt gondold át, hogy ez most még egy középkategóriás mobil, ne de egy év múlva...). Én akkor már inkább vennék egy 820-at, mert valószínűleg addigra alacsonyabb lesz az ára...de mindegy :)

De 1 évig még sokat változhatnak az elképzeléseid.

Meg amúgy is: -milyen telód van? meg vagy vele elégedve? kihasználod a lehetőségeit?

- van már tv-d? szoktál tv-zni?

2013. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most galaxy mini-m van de már volt s advencem is !mégis úgy döntöttem hogy egy atom stabil és jó rendszer kell egy stílusos készülékkel(miért választanád a 620-at?? :))tv-m van de régi tévézni mindennap szoktam:"))..........
2013. júl. 17. 11:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a régi tv n is tudod élvezni a műsort , akkor ne vegyél új tv t , szerintem a lumia 620 is jó választás , még van 2 é garanciája , egy alsós androidnak se szokott ennyi lenni , internetet jól viszi , és minden meg van benne .
2013. aug. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!