Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha 1 videó blogot szeretnék...

Ha 1 videó blogot szeretnék csinálni, milyen eszközzel vegyem fel a beszédet, h érthető legyen?

Figyelt kérdés

mivel nincs sok pénzem,így nem ruháznék be fölöslegesen 1 kamerára,hanem csak felvenném a hangom és képeket vágnék be alá.mi erre a legolcsóbb módszer.

esetleg nem ismertek valami programot,amivel ezt az egészet meg/össze lehetne vágni?


2013. júl. 18. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
De, Windows Movie Maker.:)
2013. júl. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi,bár ezt már mondták,viszont még mindig nem tudom h mivel vegyem fel a szöveget.gondolom mikrofon,de abból pl milyet és ahhoz van valami program...???
2013. júl. 21. 08:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá? Egy normális HD kamera kb. 7-8 000 Ft. Egy normális mikrofon pedig 5-6 000-től kezdődik.. Szerintem csíptethetőst, vagy fejhallgatóval egybeépítettet vegyél. De ne 500 Ft-osat, mert még így is nehezen nevezhetjük vlog-nak az ötleted. Pláne ha még sz@r hangminőség is lesz, akkor senki nem fog nézni.
2013. júl. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

öszintén szólva én 3000-6000 ft-ba számoltam,de elgondolkodtató,amit írtál,mert ha nem sokkal több 1 kamera,érdemesebb olyat venni,hiszen ha még be is fuccsolna majd a blog (amire nagy az esély...),a kamera másra is jó...


linkelnétek légyszives különböző termékeket.nem tudom,h mikor mit kell nézni,és nem szeretnék laikusként venni 1 sz*rt.am 10E-nél nem nagyon szeretnék többet áldozni.

2013. júl. 22. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!