Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki segítene nekem megoldan...

Valaki segítene nekem megoldani a helyzetet az internettel?

Figyelt kérdés
A következő a problémám: a mobilom és a gépen kiírja hogy van Wifi kapcsolat,viszont net nincsen. Van egy másik ezüst színű készülék amibe a router és a net megy, azon narancsságán világit a Power, még 3 vagy 4 dolog kéken és az utolsó Link felíratú narancssárgán. Nekem van mobil netem, meg külön mobilnet előfizetésem, ez az albérlönk miatt van, én hozzá nem értő vagyok hogy mit tegyek vele, viszont itt veri az ajtót hogy nincs nála net..

2013. júl. 18. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:
nem jo helyre dugtad be a NET kábelt , a routerből a MODEMbe kell egy majd a MODEMből a INTERNET-KÁBELHEZ
2013. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!