Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a monitorom baja?

Mi lehet a monitorom baja?

Figyelt kérdés

Samsung monitor nemtudom milyen...2 éves megvan de ilyet még nemtapasztaltam!2 napja olyan mintha a monitorom félbe lenne vágva!win7..32bit !1fb-os full hd integrált videokártya...!

na szóval mintha félbelenne vágva..az alsó fele a monitornak (kép)semmi baja!gyöngyörű képet ad...de a felső fele összefolyik és az egér eltünk és bealssul!előszöl a windowsra gyanakodtam ezért ujraraktam!az ati videokártyám a legfrisebb szoftvert használja!akkor mi baj lehet vele? :\



2013. júl. 21. 00:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki másik gépen, vagy másik GPU-val a monitort, hátha úgy jó lesz. Ha úgy működik, akkor a videokártyád a hibás.
2013. júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Kipróbáltam és ugy sem jó....szal monitor kuka :\
2013. júl. 21. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!