Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudtok nekem olyan céget,...

Tudtok nekem olyan céget, embert ajánlani aki műszaki veszélyes terméket/hulladékot el tud ingyen szállitani? S azt szakszerűen megsemmisiteni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy történt itthon egy kis baleset/ledőlt a szekrény és rajta a tv,a tv nagy böszme dög(1 m átmérőjű még a hagyományos.) Nem merjük mozgatni és levinni mert elég nehéz és életveszélyes lenne ha mozgatnánk ill piszkálnák a házban lakók. Panelban lakunk s el se birjuk,meg nem is akarjuk mi mozgatni.Szóval tudtok valakit ajánlani aki elszállitja ezt a tvt? Már nem müködik mert megsérült a burkolata is. Azt tudom hogy pl a Media Markt elszállitja de ezért nem akarunk hütőt vagy mosógépet venni:D:D Főleg hogy nincs egy éves egyik sem.. Nem rég volt itt az oviban Föld napja,oda le akartuk vinni de csak 9ig volt reggel,s mindenki dolgozni volt aki esetleg segithetett volna.Ilyen műszaki hulladék gyüjtő konténer volt kitéve..Köszi hogy elolvastatok.
2013. júl. 22. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért műszaki veszélyes termék a TV? Ha kihúztátok a konnektorból akkor már nem veszélyes, csak ha mondjuk kifolyt belőle valami. Miért nem meritek mozgatni? 2 ember simán leviszi, be egy kocsiba és ki kell dobni a szeméttelepre. Nem tudom, hogy még szabad-e oda ilyen tárgyakat vinni. Amúgy csomó értékes alkatrész van benne, adjátok el 500 Forintért, annyiért megéri annak, aki ért hozzá :D
2013. júl. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs kocsink,fiatal házaspár vagyunk. Azért tartom veszélyesnek mert megrepedt a burkolata..S nem tudni hogy a képcső pl nem repedt-e meg. (Egyébként környezetvédelmi szakember vagyok azért tartom veszélyesnek.) S kinek kell,aki el is viszi ezt a böszme dögöt? Odaadom én ingyen is,de ha fizet érte .. Nekem mindegy:d Csak ne foglalja itt az értékes helyet:D Néha már ott tartok hogy kihajitom az erkélyen:D
2013. júl. 22. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!