Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mitől indul újra a gépem?

Jusuf Sallai kérdése:

Mitől indul újra a gépem?

Figyelt kérdés

magától újraindul kiszámíthatatlan időközönként.

1 ventillátor az eredetin kívül már lett beleszerelve.

de elég meleg még igyis. Esetleg kéne bele még1?

Vagy talán a rendszerben lehet ami üti egymást?

vírus kizárva.

Win7 fut rajta.

Válaszokat köszönöm előre is!


2013. júl. 23. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:

A speedfant tedd fel, megmutatja a hőmérsékleteket.


[link]


Így kiderül hogy melegedés okozza-e a problémát. Ha a hőmérséklet értékek normálisak, futtass egy memtestet.

2013. júl. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem akkor produkált hasonlót, amikor a ram hibás volt, vagy olyan ram slotba van helyezve, ami párát kapott anno és behalt akár
2013. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben,ezeket megprobálom köszönöm szépen!
2013. júl. 24. 12:20
 4/8 A kérdező kommentje:

Temp1-re 82C-t ír,ahogy a CPU-ra is 81C-t ír.

Temp3 viszont -128C.


Temp1 és a Temp3 az mit jelez?

2013. júl. 24. 12:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam a temp 1 az alaplap volt, temp 2 a processzor, a temp3 pedig az északi híd. Viszont a -128 fok biztos nem valós. A 81 és 82 fokos hőmérsékletet aggasztó. Nálam 24 fokos belső hőmérséklet mellett is 38 fokos az alaplap, és terhelve 48, maximum 50 fok. Nem tudom, milyen lap, milyen processzor, de sürgősen javítani kellene a gép szellőzésén. Lehet, hogy egy újrapasztázás, vagy procihűtő csere sem ártana. De sokat segíthet egy tágasabb gépház is.
2013. júl. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még valami, takarítva mikor volt utoljára? A por is sok gondot tud okozni.
2013. júl. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Alaplap: ASUS M5A78L-M LX

processor:AMD Fx(tm)-4100 Quad-Core Processor (4CPUs)~3,6GHz

2013. júl. 24. 14:38
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Tudom ajánlani ezt a hűtőt hozzá. Nekem egy Phenom II X4 955-öst tart hűvösen, és teszi ezt csendben (ellentétben a gyári hűtővel). Persze ez 125W tdp-s proci. De a tiéd 95W-s szóval még hatékonyabb lesz.



[link]


De egy ilyen hűtő is jó, ez volt pl a 955-höz és a 965-höz is. Tűrhetően lehűtötte őket, de hangos volt (főleg nyáron, 50-52 fok max mellett). Az én gyári hűtőmet egy kisebb teljesítményű procira tettük, azon már nemolyan, mint egy porszívó. Előnye hogy olcsóbban hozzájutsz, mint a TX3-hoz.

2013. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!