Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Monster beats solo vagy...

Monster beats solo vagy studio fejhallgatót vegyek? 18/l

Figyelt kérdés

2013. júl. 24. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Igazából mindegy, mindkettő túlárazott, egyik sem olyan kiemelkedően szól, viszont neked valószínűleg mindkettő kielégíti a zenehallgatási igényeidet.
2013. júl. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 azamiami válasza:

szia! termeszetesen ha szebb hangzast akarsz vegyel studiot,de az azert dragabb...

ha kulsot vesszuk szerintem a studio eleg nagy..

+a studioba cserelgetheted az elemeket is...

nekem solo hd-m van és lényegében mar ez is jol szol es nem akkora bohomnagy cucc

az elso szamnal beleszerettem :D

jo az mondjuk egy dolog h dr dre nevet meg a dizajnt fizeted meg es hacsak azert akarod megvenni h jol nezz ki benne akkor eleg egy olcso copy is

minden esetre akarki akarmit mond mindket fules gyonyoruen szol de amugy ha hangzast akarsz akkor studio,

de ha hangzas+kinezet+kenyelem akkor vegyel egy solo hd-t mint én :D

2013. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha divat akkor Solo. Ha hangzás akkor veszel egy igazi fejhallgatót(pl Superlux,Pioneer,Sony,Sennhesier,Panasonic és még sorolhatnám)
2013. júl. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!