Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van 1 LG házimozim, nincs...

Van 1 LG házimozim, nincs rácsatlakoztatva TV. A telefonomat és az USB-t rácsatoltam a h. mozira. Bekapcsoltam a telómon a zenét de a h. m. Hangfalából Nem jött hang. Ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés

Amikor rácsatoltam az USB-t akkor telómon vmi olyan jött ki h a számítógépen kell telepíteni 1 programot. Asszem.

És ha nincs gép? Meg lehet ezt vhogy másképp oldani?



#hang #USB #LG #hangfal #házimozi #ilyenkor mi a tököm van
2013. júl. 25. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Az USB-n keresztül szerintem nem is fog menni, max ha audió kábelt használsz...olyat aminek mind a két vége papa vagy az egyik vége papa a másik RCA és aux-ra állítod a házimozit
2013. júl. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A házimozi, és a külömböző médialejátszókon lévő USB port a pendriveoknak, és kűlső merevlemezeknek van. A telefonon tárolt adatokat nem képesek kezelni! Hiába megy rá az USB-n, attól még nem tudja felismerni a telefont, mint külső memóriát! Ha van a házimozin rca bemenet, akkor egy jack-rca kábellel rá tudod dugni a teló fejhallgató kimenetén, és így tudod a házimozin hallgatni.
2013. júl. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

USB csatlakoztatásakor a házi mozi leátszás menüje jelenne meg a tv-n.Ki kell választanod a felismert esközön levő lejátszandó fájlokat.

...miért nincs tv?

2013. júl. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

3. Válaszoló, azért nincs TV mert ezen a házimozin van rádió, ezt szoktam a legtöbbször használni. + nincs a szobámba bevezetve ilyen izé-bizé vezeték amivel megjelennek a csatornák és nem hangyás a kép.

Tudom h enélkül a vezeték nélkül működik a CD/DVD lejátszó de sajnos kevés CD-m van. Így a TV a szobámba szinte teljesen felesleges.

2013. júl. 25. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!