Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptop töltő probléma: van...

Laptop töltő probléma: van valami megoldás vagy vegyek újat?

Figyelt kérdés
Egy hétre elutaztam, és az öcsém használta a laptopomat (mellesleg az engedélyem nélkül) és egész hétre nem húzta ki a töltőt, ami gyanús, hogy nem tett neki jót, azóta folyton random abbahagyja a töltést, olyankor újra ki kell húzni meg be kell dugni, és most észrevettem, hogy a vezeték is elég meleg, az se normális gondolom, eddig nem volt ilyen. Két éves amúgy a gépen, Lenovo, és sosem volt semmi baja ezelőtt. Az lenne a konkrét kérdés, hogy ezzel a töltővel így tudnak valamit csinálni, lehet javítani vajon? Mert ha töltőről megy, ezelőtt mindig kivettem az aksit, hogy ne használódjon el, de most ezt nem tudom megtenni, mert ugye egyik pillanatról a másikra lekapcsolódik néha, viszont félek, hogy az aksim is tönkre fog így menni, ha folyamatosan áramról megy a gép.

2013. júl. 26. 21:36
 1/2 graffitis válasza:
hát ez nem túl jó szerintem vegyél vagy kérj kölcsön egy aksit ....és egy töltőt és utána mind kettőt teszteld ha az aksi vegyél egy aksit ha a töltő vegyél egy új töltőt....és ha egyik sem rossz akkor a géppel van a gond....kérdezd meg egy ismerősödet plegy informatika tanárt vagy ilyesmi hogy mit tanácsol....és ha sajnos a gép rossz vegyél egy új gépet ha tudsz....
2013. júl. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tuti, hogy a töltő a rossz, ha csak aksiról megy, nincs semmi gáz a géppel, ezt már kipróbáltam, de akkor egyedül egy új töltő segíthet gondolom.... Na mindegy, megvan, hova megy a nyári fizetésem >.<
2013. júl. 29. 01:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!