Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ki tud segíteni facebook...

Ki tud segíteni facebook adatvédelemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy ugye be van állítva, hogy posztokat csak az ismerősök láthatják. Viszont szeretném, hogy az iskolámat pl. mindenki láthassa. Hiába van nyilvánosra állítva nem jeleníti meg. Tudja valaki hogy lehet ezt megoldani? Mert sok embernél láttam már, hogy így néz ki a profilja, nekem meg sehogysem sikerül.

2013. júl. 26. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is így van beállítva, semmi gondom nincs vele. Az igaz, hogy van a gépemen stabil, fizetős védelem, a Chrome böngésző, reklámblokkolóval és letiltott felugró ablakokkal. Inkognitó módban megyek fel a Facebookra. A millióegy reklám és süti okozhatja nálad a gondokat.
2013. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!