Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valamit tudnátok mondani...

Valamit tudnátok mondani erről a hangfalról?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 28. 17:56
 1/8 A kérdező kommentje:
például azt hogy mi a márkája meg, illjenek...
2013. júl. 28. 17:59
 2/8 anonim ***** válasza:
Én még azt sem tudnám, mert nem látom! :-))))
2013. júl. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kantincs a linkre!!! :D
2013. júl. 29. 10:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Hiába kattintok rá, a márkája nem látszik. Egy mély/közepet és egy magasat látok, ennyi... Típus?
2013. júl. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azt én sem tudom!!! És azt meg tudnád mondani hogy ez gyári vagy házi készitésü???
2013. júl. 30. 08:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Én házinak mondanám ennyiből...

Venni akarsz? Mennyit szánnál rá? Mire kötnéd? Milyen zenéhez?

2013. júl. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A mélysugárzó porvédője metál színű. Mondtam róla valamit...
2013. júl. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Micsoda élhetetlen vagy... kiszereled és megnézed a hangszóró hátulján... ha meg nincs rajta semmi, fogj egy multimétert, és mérd meg hány Ohm -os, akkor már előrébb vagy. De én nem ajánlom hogy sokat foglalkozz vele, az ilyen króm sipkásak gagyi kínai minőséggel rendelkeznek.


Vegyél olcsón, én minőségben Oriont, vagy Videotont ajánlanék, csak mert magyar és csak mert életembe nem sikerült jobb márkát kifogni. :)


Üdv!

2013. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!