Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a mobil...

Maja51 kérdése:

Mit tennétek, ha a mobil szolgáltatótok évek óta akkor is számláz, ha nem telefonálsz csak megcsörgeted az illetőt?

Figyelt kérdés
Fiamat így hívtam chat-eléshez,de nem vette fel, most derült ki, nekem ez 2 év alatt kb, 10 ezer forintomba került!
2013. júl. 28. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem kapcsol a hívott szám, nincs számlázás.
2013. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Addig nem számláznak ameddig fel nem veszi a telefont. Szóval menjél be szépen a szolgáltató üzletébe vagy hívd fel az ingyenes számukat és kérdezd meg hogy ilyenkor mi a helyzet vagy mi kerül ilyen sokba.
2013. júl. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem azért de csörgetésért nekem is vett le pénz a kártyámról!
2013. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor ez havi 400Ft... Ez most komolyan probléma??? Nem vagyok egy vastag gyerek, de ez azért fura...
2013. júl. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. elolvasnám a tarifa táblázatot

2. ha nem tetszik csomagot/szolgáltatót váltanék

3. hogy sikerült ezt évekig nem észrevenni?!

2013. júl. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!