Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nyomtató vásárlás előtt...

Nyomtató vásárlás előtt állok. Milyen nyomtatót javasoltok? Ami megbízható és nem túl drága. Már két nyomtatót selejteztem le a tintapatron miatt.

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Canon Pixma Mp160

Egy kis olvasnivaló, szerintem nagyon fontos dolog ha olcsón szeretnél nyomtatni :

[link]

2013. júl. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez van, nyomtató + fénymásoló egyben.

Amikor még a könyvelő-irodám üzemelt akkor vettem, a toner akkor is elég volt egy hónapig. A toner 2x-3x újra tölthető, akik a készülék javításával foglalkoznak, azok szoktak tölteni is.A tonerben levő festékpor nem szárad be, nem folyik, stb. stb. A patronost ha egy ideig nem használod, a patront is dobhatod ki. Ebben a tonert kidobni nem kell!!!

Egy újratöltés ára sok mindentől függ, általában 5-8 ezer Ft körül, ha rendszeresen visszatérő ügyfél leszel, majd csökken az ár, no meg az is igaz, hogy én akkor még számlás-ügyfél voltam.

2013. júl. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

[link]


Szóval én a samsung SCX-4200 tonerest ajánlom. :)))

2013. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!