Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ezt meg lehet csinálni a...

Ezt meg lehet csinálni a tabletemmel?

Figyelt kérdés

van egy Myaudio Series 7 716W tabletem és mostanában lassú egy kicsit! frissíteni kéne! (4.0.4 van most rajta!) de ha rámegyek a frissítésre akkor azt írja ki hogy nincs elérhető frissítés!

felmentem a myaudio oldalára és ott is megnéztem de csak a myaudio series 7 708W-hez talál frissítést ami ugyanolyan tablet mint az enyém csak az 8gb-os az enyém pedig 16GB-os!(ennyibe különböznek!) azt szeretném kérdezni hogy a 708W-nek rá rakhatom a szoftverét?(nem lesz tőle semmi baja? ugyanúgy 16gb memóriát fog felismerni?) (felrakni tudom hogy hogy kell!) de ha nem lenne jó akkor a mostani szoftvert valahogy vissza tudom állítani? előre is köszönöm a válaszokat! :)



2013. júl. 30. 01:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól hogy lassú nem kell frissiteni egy nem rá valóval. Csinálj egy gyári visszaállitást és olyan lesz mint régen.
2013. júl. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!