Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Segitetek? Ebay-ről lenne...

Lanyocska@ kérdése:

Segitetek? Ebay-ről lenne szó. Többi lent?

Figyelt kérdés
Életemben nem vásároltam még az Ebay-ről... és most találtam egy számomra tetszetős telefon "keretet" végülis nem ezen van a hangsúly hanem azon hogy hogyan kell? Elsőnek regisztrálni és utána? Biztonsagos? :) Köszönöm a valaszokat!

2013. júl. 30. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, regisztrálsz Ebayre, regisztrálsz PayPalra. Ennyi teendőd van. Ha minősített vásárlótól vásárolsz, akkor szinte biztos, hogy minden flottul fog menni, de amúgy is biztonságos az Ebay.
2013. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Havonta 2-3x rendelek. Ha nem jön meg, akkor vissza kapom a pénzem.
2013. júl. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Így igaz. Többnyire megbízhatók az eladók. Eddig egyszer akart megvezetni egy angol eladó, többszöri nyomatékos kérésre hamis tracking numbert adott, az itthoni GLS nem találta meg.

Jeleztem az ebaynek, röviden leírtam mi történt, 24 órán belül leemelték az eladó szémlájáról a pénzt, és visszautalták nekem.

2013. júl. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!