Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kell nullát írni...

Hogyan kell nullát írni magyar billentyüzeten?

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 11:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Utolsó köszi nagyon, sikerült.

A jobb oldali alt+1-es elötti billentyü=0

Üdv!

2013. aug. 2. 16:32
 12/14 anonim ***** válasza:

0000000000000 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nahát...

Az egyes előtti billentyű, amire eddig soha nem ügyeltem (csak egy icipici 2-es van rajta), tényleg a nulla, minden "alt" nélkül...

Köszönöm én is!

Eddig a fordításokban igyekeztem elkerülni - betűkkel írtam le - a számokat, ha nulla volt bennük, vagy át kellett ugranom a francia billentyűzetre, ami fárasztó és időrabló volt...


Nem is értem, mit vacakoltam eddig, hiszen ez mindig az orrom előtt volt:


[link]

Most is csak véletlen mentem rá...

Ahogy írta is valaki, tényleg figyelmetlenség volt!

De hogy ezzel 20 évig kínlódtam, és most kellett rájönnöm vén fejjel... :-(


Mégegyszer köszönöm, Neked is, kérdező!

2013. aug. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Szivesen utolsó!!!
2013. aug. 3. 19:50
 14/14 anonim válasza:
Vannak billentyűzetek, ahol az 1-es előtt van a nulla, de főleg a laptopoknál ez nem lehetséges. Itt nincs más megoldás mint hogy szövegeken belül a kis "o"-t használjuk (pl. 2o13), ahol pedig a gép követeli az igazi nullát, ott át kell váltsunk az angol abc-re és ott beirható az igazi "0".
2013. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!