Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit gondolsz az óraátállításró...

Mit gondolsz az óraátállításról? Örülsz neki, vagy nem szereted?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 14:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

télit rühellem, nem elg hogy amúgy is sötétedik, még á kell tenni egy lapáttal?:@@@@@@@@


jó tudom, hogy ez az igazi, és igazábol, akkor tavaasszal vagyis nyáron sötétende már fél 9 kor is, de....anynira örülnék ha átállnánk a nyárira:D

2009. okt. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nincsen semmi értelme,csak felesleges kavarodásokhoz vezet,meg kellemetlenségekhez (hogy is kell átállítani ezt a nyamvadt órát??) Én spec. azt se tudom,most merre kell állítani.
2009. okt. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

vissza érted???? :@@@


fél 6 os sötétség fél 5 kor :@@@@@@


nem Rád vagyok mérges, csak erre a hülyeségre..most az meg már mellékes klisé, hogy már ezzel nem is spórolunk....

2009. okt. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Most visszafelé kell, nyersz vele +1 órát, ezt azért szeretem. A tavaszit nem...
2009. okt. 24. 14:42
 5/16 igabcsy ***** válasza:

Máról holnapra virradó éjjel kell 3 órakor visszaállítani 2 órára.

De én úgy szoktam, hogy már este későn visszaállítom az összes órát, így másnap ébredéskor már az érvényes időpontot látom.

És többet nem is gondolok rá.

2009. okt. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Én nagyon örülök neki, legalább nem kell töksötétbe mennem a buszhoz egy darabig megint...
2009. okt. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát azért jobb lenne reggel menni töksötétben, mint este :'(



látszik rajtam, hogy nehezen viselem, mi?:s

2009. okt. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem igazából csak egy felesleges cécónak tűnik az egész, semmit nem ér. Még azt sem bizonyította be senki, hogy tényleg elérte-e a célját az egész... Elvieg energiát akarnak vele spórolni, de láttam már olyan elemzéseket, amik bebizonyítják, hogy ilyen módszerrel lehetetlen spórolni.

Egyébként jelenleg Finnországban élek, itt is van óraátállítás, de itt még annyi haszna sincs, mint Magyarországon, lévén mostanában már csak napi nyolc órát van világos... Szóval nekem ugyan mindegy, hány óra van.

2009. okt. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Amikor kitalálták, volt értelme, a közvilágítás miatt. Ennyi. De ma bekapcsolodik az utcai lámpa bármikor, ha kicsit sötétebb van, napközben si ha beboru az ég, vagy esik.... kérzelmezzük, h réjünk át a nyárira:D
2009. okt. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
De én reggel félek sötétben míg kiérek a buszhoz :'DDDDD
2009. okt. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!