Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megérné nekem e-bookot venni?

Megérné nekem e-bookot venni?

Figyelt kérdés
Sokat szoktam olvasni,de sajnos nem mindig van pénzem könyvekre és ha nincs meg a könyvtárba se akkor nem is tudom olvasni.Szóval igazából ezért szeretnék venni egy e-bookot.Nem tudom,megéri?Mert hát az igazat bevallva igazi könyvet olvasni más,mint egy gépet...Meg még egy olyan kérdés.Hogy láttam torrent oldalakon meg sok más helyen,hogy le lehet tölteni e-book formátumú fájlokat.Akkor a géphez lehet csatlakoztatni az e-bookot és rárakni amit letöltöttem,ugye?Előre is köszi.

2013. aug. 1. 15:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja meg még az,hogy milyet tudtok ajánlani?Melyik márka?Max. 30-at tudnék rászánni,de jobb lenne még olcsóbban.
2013. aug. 1. 15:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyemen lehet e-konyvet olvasni es van is letoltve jo par konyv. Varnak. Es meg csak meg sem nyitom, annyira mas elmenyt nyujt nekem. Nem szeretem. En nem vennek kulon e-book readert.
2013. aug. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az e-inkes olvasó pont olyan, mint a papír, egy halott panel, fekete-fehér betűkkel, csak a lapozáskor "él". A legkevésbé sem gép-hatású, ne keverd össze az "e-book olvasóként" árult tabokkal.

[link]

Pár széplélek szokott nyafizni, hogy nincs könyvszag, meg ilyen marhaságokon sápítoznak. Ha sokat olvasol, és figyelembe veszed, hogy a könyves alvilágban sokezerre tehető a címlista, és a legális-ingyenes címek száma se kéttucat, akkor érdemes elgondolkodni.

Az ekönyvolvasó blogot is tanulmányozd, MO-n az a legjobb a témában.

2013. aug. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!