Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ebay-en hogy tudom beállítani,...

Ebay-en hogy tudom beállítani, hogy csak olyan terméket mutasson amit küldenek ide is?

Figyelt kérdés

Mert tök jó, hogy találok csomó olyan telót ami jó árban van, meg az eladó is 5000+-os, de csak USA-ba szállít..


Meg még valami, ha USA-ból telót rendelek ír ki ilyen vámköltséget(ami nem olcsó).Régebben azt olvastam itt, hogy ha dobozra ráírják hogy "gift/ajándék" akkor nem kell vámot fizetni, ez igaz?



2013. aug. 1. 22:37
 1/4 A kérdező kommentje:

kicsit kiegészíteném még.

teló az s3, vagy note lenne.. (50$-200$) erre működik az ajándék felirat?

és annyi hogy nem szeretnék minden amcsira ráírni hogy:

"Hello, Do you ships to Hungary?"

2013. aug. 1. 22:44
 2/4 anonim válasza:

Elvileg ha a profiloddal nézelődsz, akkor automatice csak azokat adja ki, amiket szállítanak ide is.

Amúgy meg legörgetsz addig, hogy Shipping and Payment, rákattintasz és ott írja, hogy szállítanak-e ide és mennyiért.

2013. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az meg hogy megvámolják-e eléggé zsákbamacska. Olvastam olyant hogy valaki mindig megúszta és nem kapott plusz számlát. Amúgy az amerikaiakra nem jellemző, hogy ekkora összegben giftként adják fel. Ha keletről rendelsz ők viszont szemrebbenés nélkül beikszelik és kevesebb összeget írnak rá:)
2013. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :) Ment a zöld kéz.

Csak keletről nem szívesen rendelnék Samsungot(max Korea-ból mert a kínai az valószínű hogy nem teljesen Samsung :))

Hát ha addig húzom vele az amcsit csak ráírja :D

2013. aug. 2. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!