Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Észbontó! Ti tudtatok erről,...

Észbontó! Ti tudtatok erről, hogy létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Haverom tesója állítja hogy műholdon követett minket (a kocsimat) , amikor emlmentünk tőlük. Az egy dolog, de nem csak egy piros pöttyként látta otthon a számítógépén, hanem valós idejű, mozgó müholdfelvételről. A legdurvább, hogy látta merre mentünk, amikor kiszálltam látta hogy két fekete meg szürke macska odajött, látta ahogy a feketét felemeltem, meg ilyenek.. Még este is látta hogy átmentem a sárgán, ugyanis visszatükröződött a kocsimról. Mindezt felülnézetből... Ha valaki tud erről valamit adja már meg a linket, hogy mi a fene ez? Előre is köszi.
2009. okt. 25. 18:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem kamuzott.
2009. okt. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
tuti kamuzott
2009. okt. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
Az attól függ. A haverod tesója titkosügynök? o.O
2009. okt. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
esetleg: Google Earth Pro 5.0 GPS progi (de csak a fizetős verzió tudja ezt!)
2009. okt. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

ja persze a fiatalok ilyen kamu dolgokkal vágnak

fel, azt hiszik hogy menő

2009. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
tuti nem kamuzott, mert teljesen részletesen leirta hogy hol voltunk, és ráadásul hogy mit csináltunk miután elhagytuk az autót. Felülről látott mindent. Annyit elárult, hogy ez egy előfizetéses GPS alapú szolgáltatás. Egy katonai műholddal ötvözve. De nem árult el többet
2009. okt. 25. 23:34
 7/20 A kérdező kommentje:
Ja és természetesen 1000% hogy nem volt ott a közelben, nem láthatta hogy mit csinálunk, pedig minden ugy volt ahogy mondta
2009. okt. 25. 23:36
 8/20 anonim válasza:
Úgyértik hogy kamuzott hogy lehet hogy összebeszélt valakivel aki látott téged valahol, vagy azzal aki veled volt.
2009. okt. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ki volt még veled az úton?NE BÍZZ BENNEEEEE!!!!! :D


Szerintem is összejátszanak,hogy megtréfáljanak téged.

2009. okt. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"ez egy előfizetéses GPS alapú szolgáltatás. Egy katonai műholddal ötvözve."


vazze te mindent elhiszel amit mondanak neked?

nem hiszem hogy a barátod a CIA nál dolgozik :D

2009. okt. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!