Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudtok írni jó tableteket 20...

Tudtok írni jó tableteket 20 és 30 ezer forint közt?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék egy tabletet de nem akarok 100 ezret rákölteni mert akkor már veszek még egy laptopot. Léci aki ért hozzá írjon nekem jó tablet márkákat/készülékeket amiket megéri megvenni és 20-30 ezer közt vannak.

2013. aug. 5. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ennyiért inkább ne vegyél tabletet.

Az olcsó kínai sz*rok csak pénzkidobásra jók.

2013. aug. 6. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]

Hordozható unaloműzőnek tökéletesen megfelel.

2013. aug. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
wayteq az alsó határ amit érdemes megvenni 40körül van az áruk
2013. aug. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Vegyél Nexus 7-et. (újonnan 45e, használtan 30-35)
2013. aug. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nem akarsz rá sokat költeni akkor DPS Dual 7.

28.000 Ft

2013. aug. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket :)

Tulajdonképpen csak azért akarnék tabletet venni hogy filmeket nézzek rajta meg könyvet olvassak ha elmegyek valahová és talán írjam a saját könyvemet ha az lehetséges. :) Van laptopom de azt macerás magammal hordozni, főleg hogy nem olyan pici mint egy tablet, a mini laptopot meg nem igazán vennék. Szóval nekem pont elég lenne egy nagy memóriájú tablet, nem kell feltétlen egy hiper szuper csúcs gép. Csak ilyen alap dolgokra kell.

2013. aug. 6. 14:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Az itt felsoroltakból egyedül a Nexus 7 amit valóban érdemes megvenni.
2013. aug. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Arra a Rokee még sok is. Írni viszont nem jó egyiken sem.

/Én is kérdeznék valamit. Ha 20-30 között keres gépet, akkor mit Nexusoztok itt? Nem értem./

2013. aug. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

30-40 körül már ha szerencsés vagy tudsz szerezni egyet és a tabletek attól kezdődnek.


Mint írtam is, olcsó kínai sz*rt nem érdemes venni SEMMIRE, csak pénzkidobás.

Aki azt állítja, hogy a 30.000 körüli tablet is ugyan olyan jól használható, mint a drágábbak, akkor az még nem látott normálisat, vagy csak saját magát győzködi.

2013. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az a pénzkidobás, ha valaki 60-at költ olyasmire, amire a 25 ezres is megfelel. Nyilván nem ugyanolyan, de filmezni, olvasni jó.
2013. aug. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!