Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik jobb a Far cry 3 vagy...

Melyik jobb a Far cry 3 vagy az uj Tomb Raider? 1. Melyik hosszab? 2. Melyikbe vannak jobb fegyverek? 3. Melyik izgalmasabb? 4. Melyiknek jobb a grafikaja? (XBOX 360)

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Tomb Raider zárt. És rövid is.

Far Cry 3-ba simán beleölhetsz 60 órát is.

Grafikába talán a TR jobb.


Szerintem FC3-mat vedd meg de utána a TR-t is érdemes majd.

2013. aug. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jo akkor a Far Cry 3 veszem meg
2013. aug. 8. 11:36
 3/4 A kérdező kommentje:
És a Far cry 3-nak nagyon szornyu a grafikaja ,?
2013. aug. 8. 11:50
 4/4 anonim ***** válasza:
te melyik bolygóról jöttél? FC3 gyönyörű, még konzolokon is... és tényleg rohadt jó, sok mindent lehet csinálni, vagyis aki maximalista, én biztos nem mennék még kártyázni meg ilyen hülyeségeket csinálni miután kitoltam... a célom az volt, hogy az összes rádiótornyot és tábort elfoglaljam, csak közben eladtam a játékot. Mentés még megvan, szóval egyszer bepótolom :D A Tomb Raider meg egy kalap... tudodmi
2013. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!