Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Windows 7- et hogyan telepítse...

Windows 7- et hogyan telepítsem újra? A rendszert leírtam itt

Figyelt kérdés
Win 7 AMD Athlon(tm) 64 X2 Duel Core Processor 3800+ 2,01 Ghz 1,50 Gb. És azért akarom mert már lassul gondoltam újratelepítem de nem tudtam hogyan fogjak hozzá és itt kértem segítséget. Majd írjátok le lépésről lépésre. Nagyon jól jönne előre is köszönök minden segítséget.

#Win 7 újratelepíés
2013. aug. 8. 12:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Válaszoljatok sürgős!
2013. aug. 8. 19:36
 2/3 anonim válasza:
Torrent oldalakon fent vannak bizonyos op rendszerek am én a helyedbe xp-t tennék fel de ha leírod az mail címed küldök meghívót és onnan letudod tölteni a win7-et legalábbis én xp-vel ezt csináltam és semmi baja az égvilágon
2013. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha már egyszer a Windows 7-et feltelepítetted annál régebbi operációs rendszert nem tudsz feltenni. Letöltöd a win7-et kiírod lemezre ios-ba. Újra indítod a gépet majd bekapcsoláskor le kell nyomni az F12-őt legalábbis nekem. Majd onnan elindítod lemezről a telepítést. Először nem árt

képet/zenét/videót vagy amit akarsz lementeni pendrivere vagy ahova akarod. Szépen követed az utasításokat. Érdemes a haladó módba telepíteni. Ott kiadja majd hogy melyik meghajtóra akarod feltelepíteni és azt törlöd amelyikre felakarod tenni. Miután törölted létre kell hozni egy újat azt formázni és arra teheted így az előző oprendszer el is tűnt teljesen.

És csak az lesz fen amit te felraktál.

Ha valamit nem értesz írj.

Sok szerencsét

2013. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!