Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Furcsa zaj az erdőben. Mi...

Furcsa zaj az erdőben. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Gyakran járok futni az erdőbe már és több mint egy éve figyelmes lettem valamire. Amikor egy adott szakaszon ritkán látogatott nyaralók közelébe érek, magasabb frekvenciájú folyamatos hangjelet hallok olyan 3 másodpercig (oda és visszaúton egyaránt). A hang maga a cincér hangjához hasonlatos, vagy a tücsökciripeléshez -de van egy amolyan "digitális" érzete. Ez lehet valamilyen mozgásérzékelő, riasztó?


A hangot hallotta már rajtam kívül más.


2013. aug. 13. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs arra villanyvezeték? Elméletileg annak is lehet ilyen hangja, bár én még sosem hallottam.
2013. aug. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

...lehet még ultra(vagy infra:)?)hangos rovarcsapda/riasztó.

2013. aug. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is hall ttam már furcsa zajt, főleg a hideg időben, aztán rájöttem hogy valahogy a magasfeszültségű villanyvezeték adhatta ki a hangot, és nappal látni is lehetett hogy a vezeték rángatózott teljesen magától, amikor a szél nem fújt.
2013. szept. 15. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!