Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyi a fizetése manapság...

Mennyi a fizetése manapság egy Elektronikai műszerésznek m. o. -n?

Figyelt kérdés
...vagy külföldön.
2013. aug. 16. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet így válaszolni... cég függő is.. de általában lókuki! Nekem is ez a szakmám...
2013. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fizetése?

Örül ha egyáltalán van állása...

Ma már nem divat javíttatni... dobd el, vegyél újat, ez megy.

2013. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Részben igazad van, de azért egy lcd monitort vagy egy tv-t csak nem dobnak el :).

Azt már én is kiszámoltam hogy olcsóbb megvenni a kész terméket, mintha én összeépítenék valamit alkatrészekből.

Ha csak az alkatrészárakat nézzük, annál olcsóbban már tényleg nem lehet kihozni semmit, de a kész dolgokat még olcsóbban adják.

Ezzel a szakmával lehetne számítógép szervizt nyitni?

2013. aug. 16. 21:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Szakács szakmával is lehet, csak vágni kell a hardveres dolgokat.. ott is cserélnek inkább kompolett hardvert.. van egy szakmád ami kb semmire se jó, de lényegében arra igen, hogy droidként dolgozhass egy multinál
2013. aug. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!