Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szolgáltatónál pl vodafone,...

Szolgáltatónál pl vodafone, t-mobile lehet laptopot venni olcsón?

Figyelt kérdés

Kéne egy új gép,mert ez már nagyon pocsék ami a legrosszabb szeptembertől olyan suliba megyek,ahol sok mindent neten kell majd csinálni pl Photoshop,de ez a gép erre alkalmatlan,lassú.

Pénzünk nincs új gépre sajnos.Arra gondoltam hátha lehetne szolgáltatónál venni laptopot olcsóbban.Bár oda meg vmi net előfizetés kéne szerintem.

De gondoltam megkérdezem hátha tud vki erről vmit.


2013. aug. 17. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább rendes boltból vegyél, ott nagyon a választék
2013. aug. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de mondom nincs pénz rá, normális laptopok 70től felfelé vannak.Fontosabb dolgokra is kell a pénz sajnos.

Azért kéne vmi megoldás.

2013. aug. 17. 21:16
 3/5 pinkpancser ***** válasza:
Ha kiszámolod, a szolgáltatóknál se jön ki olcsóbban a gép, viszont választék sincs. Az egyetlen előny a hitel lehet, de azt meg kaphatsz mástól is, vagy próbálj pár hónapos használt laptopot keresni, azok tudásban még jók, de értékükhöz képest már sokat vesztettek az árukból.
2013. aug. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyi a kereted a gépre ?Nézek neked használtan
2013. aug. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

a keret nem sok, 40-50 ezer ft,tudom,hogy ennyiért nincsenek olyan jó laptopok :/


de lehet,úgy veszünk,hogy havi 3-4 ezer ft-ot fizetünk,mert így jobb,mint egyszerre sokat kiadni..

2013. aug. 20. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!