Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megéri ez a számítógép?

Mahagóni0 kérdése:

Megéri ez a számítógép?

Figyelt kérdés

ezeket a programokat használnám sokszor: photoshop, sims 3, League of legends, képernyővideó készítő program. Csak ezzel a két játékkal szoktam gépen játszani, csak a mostani gépem, már a sims 3-at nem bírja. A photoshopban meg ha nagy fájlokat készítek, akadozik és ez elég idegesítő. A képernyő rögzítőt meg nem is tudom, használ, miközben digitálisan rajzolok, mert akad az egész...Ezt a gépet néztem ki: [link]

Bár egykicsit drágának tartom, ha esetleg valaki megtudná mondani nekem, hogy milyen belső kell ezekhez az elvárásokhoz, azt megköszönném. :)



2013. aug. 20. 17:50
 1/5 Osynho ***** válasza:
Nagyon nem jó ennyiért. Alapszabály, hogy előre összerakott gépet nem veszünk. A MediaMarkt-ból meg pláne. :D
2013. aug. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon drága ennyiért, még ha figyelembe is veszem, hogy van OS hozzá, akkor is.
2013. aug. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor tudnátok segíteni, hogy mikből rakjam össze a gépet?
2013. aug. 20. 18:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem rossz gép ez, csak nagyon sokat kérnek érte.

Ha az összetevőinek az árát megnézed, akkor jóval kevesebb lesz.

2013. aug. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, akkor valószínűleg keresek valakit, aki összerak nekem egy gépet, ilyen alkatrészekből :)
2013. aug. 21. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!