Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » ASUS laptopban hol van a kamera?

ASUS laptopban hol van a kamera?

Figyelt kérdés
ASUS laptopom van viszont sehol sem találom rajta, hogyan tudnék készíteni webkamerával képet. Eddig skype-on csináltam, de valahol a laptopon is kell lennie egy ilyennek... Valaki tud rá megoldást? Előre is köszönöm!

2013. aug. 22. 15:52
 1/6 anonim válasza:
hát akár be is jelentkezhetnél skype-ra, hívsz valakit és megnézed/kérdezed, hogy lát-e téged... (ha 1.re nem vetted észre szerintem, akkor lehet hogy nincs is rajta, mert minden laptopon, a monitor tetejének közepén van.)
2013. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1, szerintem a kamerát látja, neki program kell, ami kezeli.


Az a baj a laptopokkal, hogy nincs rajta ilyen program. Csak a driver települ, a messenger vagy skype így is érzi.


Szerezz rá valamilyen programot, pl CamSnap vagy Photo Booth.

2013. aug. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen a kamerát valóban látom.

Szóval 2. kommentelő : Köszönöm, majd akkor beszerzek egy ilyet hozzá, remélem működni fog:)

2013. aug. 22. 16:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Szívesen. Amúgy Windows 8-on van "Kamera" (ez a neve) program, ami engedi, hogy fényképet vagy videót csinálj.
2013. aug. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

1. vagyok

igen, bocs, akkor én értettem félre. nem adtak a laptophoz driver-cdket?

2013. aug. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 belapus ***** válasza:
Az ASUSnak van egy saját alkalmazása a kamera kezelésére, a LifeFrame.
2013. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!