Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nektek miért nincsen tabletete...

Nektek miért nincsen tabletetek vagy okostelefonotok?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból tettem fel a kérdést :)


Olvastam valahol, hogy a magyarok többsége szokatlannak tartja a tableteket. Jobban szeretik a laptopot meg a PC-ket. Én is így vagyok ezzel. Meg olyan furcsa lehet ezzel fotózni. Láttam egy turistát a belvárosban, aki ezzel fotózott. Ha fotózni támad kedvem, inkább a hagyományos eszközhöz, a fényképezőgéphez nyúlok.


Ami az okostelefonokat illeti. Nem mindenkinél láttam ilyet. Nemcsak a magas ára miatt nem veszik meg, hanem több okból is, pl. hozzászoktak a mobiltelefonokhoz.


És ti?



2013. aug. 24. 10:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem miért nincs?

Azért mert -mint te is írtad- mindenhez a funkció-orientált eszközt szeretek használni!

Fotózáshoz fényképezőt, telefonáláshoz (egyszerű)telefont, internetezéshez laptopot, stb.

Elvem az, hogy az "univerzális dolgok" lehet, hogy -elvileg- mindenre jók, de gyakorlatilag semmire sem!

2013. aug. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Okos telefonra ami tetszik nincs jelenleg annyi pénzem,tablet meg nem kell!Van egy okos laptopom az megfelel az igényeimnek!
2013. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Okostelefonom van, tab nincs. Okok. A telefon nem csak telefonálni használom, hanem ha valamit akarok neten nézni, fotózni is jó, mert mindig ott van, néha gps, de leginkább munkaeszköz, programozáshoz. Játszani ha akarok arra ott a noti, funkciókban gazdagabb mint egy tab, amire használom a tab alkalmatlan. Nekem nincs rá szükségem.
2013. aug. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Magyarországi tabletárakat ami megfelel a minőségnek drágállom. Okosteló szintén. Volt/van egy OT 990em de iegesitett hogy naponta kellett tölteni. Igy most sima buta telóm van. Mivel én relativ sokat beszélek igy nem mindegy hogy meddig birja az aksija.
2013. aug. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem például mind kettö van.
2013. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a tablet értelmetlen. Gyakorlatilag egy okosteló nagyobb kijelzővel, max filmnézésre jó de ahhoz meg drága mulatság.
2013. aug. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nekem mindegyik van, de a tablet a legjobb...

ez egy 10 collos ASUS 5 magos, 8 megás kamerával...bizony ezzel voltam esküvőn, ballagáson, meccsen, és valamiért ennek a képeit kérték el...baromi jó a videója, és még jobb a fényképezője...ezek az amcsik végre valamihez értenek..


a szuper fényképezőmet már nem is tudom mikor használtam..az okosteló csak balesetnél, és valami rendkívüli alkalomnál jó, mert kéznél van..


éljen a tablet feltalálója!

2013. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Okosteló mag laptop van, de tablet nincs, mert szerintem egy tablet nem tud többet, mint egy okostelefon, csak nagyobb és nem lehet róla telefonálni.
2013. aug. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem van mindketto
2013. aug. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#7-es, milyen az az 5 magos ASUS tablet?

(Csak mert még nem hallottam 5 magos tab-ról, csak 4 magos-ról)

2013. aug. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!