Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, egy core 2...

Ernocy kérdése:

Mi a véleményetek, egy core 2 duo, e 4600-as procihoz milyen vidikari felelne meg? A ramok azok DDR2 és 2 giga, alaplap asrock conroe 945 pl-glan

Figyelt kérdés

2013. aug. 24. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Video kari elméletileg tökmindegy milyen, mert ha brutál lenne akkor is lehúzza a proci. Én még tennék bele 2GB ramot. Jó videokarihoz erős cpu, ás ram kell.
2013. aug. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát az a gond h ez a tipusú alap lap,csak max 2 giga ramot bir meg,ez áll könyvében -2xDDR2 DIMM slots,SupportDDR2 533,Max.Capacity 2 gb,és ezért gondoltam h irok,lám ki mit ajánlana,vagy kinek mi a véleménye,ja és még egy fontos dolog h az áll ugyan csak a könyvében h video kariban 128 bit támogatott,ez a max,nem értem
2013. aug. 25. 11:32
 3/3 A kérdező kommentje:
meg toldom egy ASRock G41C-GS alaplappal,ez majd meg oldja a problémát,igy marad a 775-s socket,viszont az Fsb-ben van választék bőven,sőt DDR 2-3 Ram is megfelel,viszont 8 giga Ram-ra növekszik
2013. aug. 25. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!