Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy tákolmány számítógép...

Egy tákolmány számítógép mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
A monitor milyen szinten folyásolja be a számítógép képminőségét?

2013. aug. 25. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez gondolom csak prózai kérdés.
2013. aug. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A számítógépnek nincs képminősége, csak a monitornak, vagy esetleg ha a videókártyára céloztál! Ha minőségi alkatrészekből van összeszerelve a gép és jól, akkor megbízható, akármennyire házi tákolmány. Mindenesetre ha van ismerősöd, aki ért a számítógépekhez, kérd ki a véleményét az alkatrészekről, és segítségét az összeszereléshez.

A házilag összeszerelt gép csak annyiból jobb, hogy, hogy te magad szabod testre az összteljesítményét, a készen kapható gépek viszont olcsóbbak, mint az alkatrészek együttes ára!

2013. aug. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tákolmány azt jelenti, hogy nem egybegép, hanem alkatrészekből összerakott? Sokkal megbízhatóbb (ha jól rakod/rakatod össze), ha normális alkatrészeket veszel bele (míg egy előre összeszerelt gépbe raknak egy normális VGA-t és CPU-t, minden másból a legalját rakják bele), olcsóbb és ugyanannyi pénzből jobbat tudsz összerakni. Semmi negatívumot nem tudok az alkatrészekből összeállított gépek ellen felhozni, csak azt, hogy neked kell összerakni, ami csak akkor negatívum, ha nem tudod hogy kell.
2013. aug. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én olcsóbban tudnék szerezni tákolmányt, mint ha eredeti gépet vennék. Természetesen nem én szerelem össze, hanem informatikus, ő válogatná az alkatrészeket stb. Amúgy a tákolmány alatt azt értem, hogy különböző alkatrészekből előállított, személyre szabott gép.


Tehát: A válaszokat összegezve: A tákolmány számítógépek megbízhatóak, és megérik, a képminőséget pedig a monitor minősége határozza meg. Jól értettem mindent?

2013. aug. 26. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!