Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Üdv! Kapcsoltam be a gépet és...

Gonda9 kérdése:

Üdv! Kapcsoltam be a gépet és nagyon lassan tölti be a windowst ha beis tölti rákattintok valamire lefagy. Csökkentet módba vagyok mostis s ujra szeretném rakni a windowst?

Figyelt kérdés
Nemcsináltam még ilyet hogykéne megköszönném ha valaki elmagyarázná dedós nyelven is Processzor: Intel(r) Celeron(R) Cpu e3400@ 2.60ghz Memória:2gb

2013. aug. 26. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy érted, h magyarázzuk el, miképpen lehet újratelepíteni egy op.rendszert?

A mostanin lévő adataidra nincs szükség? Mert ha mégis, akkor előbb azokat le kellene menteni vmi úton-módon.

De nézzük az újra telepítést:

1. Kikapcsolod a gépet

2. Bekapcsolod és bemész BIOSba

3. Ott beállítod a boot sorrendet (boot order), h CD-ről induljon. Elmented ezt a konfigot.

4. Újraindítod a gépet és követed az utasításokat.


Ilyenkor legjobb letörölni a korábbi rendszer partíciót

és megadni neki egy újat és arra telepíteni az op.rendszert.

Sok sikert! :)

2013. aug. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5. Lemaradt, h újraindítás után be kell tenni a telepítő CD-t - értelemszerűen. Bocs! :)
2013. aug. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Megtudnál adni egy elérhetöséget facebook vagyi tt üzenetbe ahol tudnék még kérdezni tudnál segiteni? Naagyon kezöd vagyok ehez sajno :(
2013. aug. 26. 14:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Írd be a gugliba pl: windows xp telepítés.

Ezernyi szájbarágós leírást fogsz találni.

2013. aug. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!