Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Normális ha a fülhallgatóm...

Normális ha a fülhallgatóm pár hónap alatt tönkremegy?

Figyelt kérdés

Persze olcsó típust szoktam venni, mert baromi kényelmes a media markt-os 1000ft-os akciós fülhallgató..:):)

Érdemes inkább drágább fajtát venni? Vagy van valami különösebb oka annak hogy ilyen hamar tönkremegy? Nem tesz neki jót hogy folyton az mp4 köré van csavarva?


2013. aug. 27. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy megy tönkre? elkezd recsegni? Vagy nem szól valamelyik, vagy mindkét oldala? Az előbbinél két ok lehetséges, hogy por megy a membránokba, vagy kissebb a teljesítménye, mint a te igényed. A másodiknál nem bírják, ha tekergetik őket, én simán melléteszem a zsebembe, és nem tekerem fel. Nekem már kb. három éves a fülhallgatóm, időnként recseg, akkor kirázom belőle, esetleg párszor finoman megkocogtatom az asztalon.
2013. aug. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az olcsó kínai típussal van a baj. Én 7000 Ft-ért vettem majd' fél éve egy Sonyt, köszöni, jól van, hi-fi minőségű, kényelmes is, szerintem két év múlva is ezt mondom majd. Egyszer ruházz be egy ilyenbe, aztán utána nem lesz rá gondod. (Az mp4 köré csavaráshoz pedig az egész bajnak semmi köze.)
2013. aug. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak az egyik füle szól/ kontakthibák......
2013. aug. 29. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!